Dešimt didžiausių elektromobilių gamintojų pasaulyje pasitiki „Continental“ padangomis

·         Pernai Azijos ir Ramiojo vandenyno regione „Continental“ savo padangas pradėjo tiekti jau penkiems didžiausiems automobilių gamintojams;

·         Visame pasaulyje gamintojo padangas renkasi tokie seniai veikiantys ir nauji automobilių gamintojai kaip „Tesla“, BMW, „Volkswagen“, BYD ir „Geely“;

·         „Mūsų klientai ypač daug dėmesio skiria padangoms su mažu pasipriešinimu riedėjimui, taip siekdami didesnio nuvažiuojamo atstumo ir komfortišką važiavimą užtikrinančio mažo triukšmingumo“, – sako Manja Greimeier, „Continental Tires“ Originalios įrangos padalinio vadovė.

Hanoveris (Vokietija), 2024 m. kovo mėn. Pernai „Continental“ pradėjo tiekti padangas jau dešimčiai didžiausių pasaulyje elektromobilių gamintojų – prieš metus tokių gamintojų buvo devyni. Nuo šiol Azijos ir Ramiojo vandenyno regione padangų gamintojas savo padangas kaip originalią įrangą pristato penkiems didžiausiems elektromobilių gamintojams. O Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje, taip pat Šiaurės, Pietų ir Centrinės Amerikos regionuose kompanija ir toliau užima tvirtas pozicijas, kur jos padangomis pasitiki penki didžiausi automobilių gamintojai.

 

Kelias į sėkmę: mažas pasipriešinimas riedėjimui ir mažas triukšmingumas

 

„Mūsų klientai ypač daug dėmesio skiria padangoms su mažu pasipriešinimu riedėjimui, taip siekdami didesnio nuvažiuojamo atstumo ir komfortišką važiavimą užtikrinančio mažo triukšmingumo. Šiuos pagrindinius ir kitus reikalavimus atitinka mūsų gaminamos visų tipų elektromobiliams skirtos padangos, o didžiausių elektromobilių gamintojų pasaulyje pasitikėjimas „Continental“ padangomis yra puikus to patvirtinimas“, – sako Manja Greimeier, „Continental Tires“ Originalios įrangos padalinio vadovė. Šias padangas kaip originalią įrangą savo automobiliams montuoja tokie seniai veikiantys ir nauji automobilių gamintojai kaip „Tesla“, BMW, „Volkswagen“, BYD, „Geely“ ir kiti.

 

Nuolatos didinamas efektyvumas ir mažinamos energijos sąnaudos

 

Jau kelis dešimtmečius „Continental“ optimizuoja savo padangų savybes, siekiant didesnio efektyvumo ir mažesnių sąnaudų. 1993 m. buvo pristatytos „ContiEcoContact“ – pirmosios padangos, specialiai sukurtos efektyviam energijos naudojimui. Nuo tada visos padangos buvo kuriamos daug dėmesio skiriant mažam pasipriešinimui riedėjimui, mažam triukšmingumui ir dideliam dilimo atsparumui be įtakos saugumui. Kuriant naujus padangų modelius, „Continental“ atsižvelgia ir į didesnį elektromobilių svorį dėl į juos montuojamų akumuliatorių, todėl nuo 2021 metų gaminamos lengvųjų automobilių padangos su padidintu apkrovos indeksu, žyminčiu didesnę šių padangų keliamąją galią. Taip pat nuo 2023 metų elektromobiliams pritaikytos padangos pradėtos žymėti specialiu „EV“ ženklinimu, nurodančiu, kad šios padangos leidžia padidinti nuvažiuojamą atstumą.