Vasarinių padangų testuose dominavo „Continental“ padangos

·         Vasarinės „PremiumContact 7“ padangos pripažintos geriausiomis net 15-oje palyginamųjų testų;

·         Itin pažangios „SportContact 7“ padangos taip pat buvo geriausios „Auto Bild sportscars“ teste;

·         Visasezonės „AllSeasonContact 2“ padangos užėmė pirmąją vietą septynių universalių padangų modelių teste.

Hanoveris (Vokietija), 2024 m. balandžio mėn. Tokie automobilininkų klubai ir leidiniai kaip ADAC, „Auto Bild“, „Auto Zeitung“, „auto motor und sport“ ir kiti buvo vieningi: po daugybės atliktų palyginamųjų testų juose geriausiomis pripažintos „Continental“ vasarinės „PremiumContact 7“ padangos. Geriausiomis šias kompanijos iš Hanoverio sukurtas padangas pripažino ir testus atlikę Didžiosios Britanijos, Skandinavijos ir Lenkijos leidinių automobilininkams ekspertai, kur padangos buvo įvardintos kaip pavyzdinės, itin rekomenduojamos ir išskirtinės. O iš viso net 15 iš 16 prieš vasaros sezoną tradiciškai skelbiamų palyginamųjų vasarinių padangų testų „PremiumContact 7“ padangos užėmė pirmąją vietą. Aukščiausią vietą lėmusius rezultatus lėmė ir su saugumu susijusios savybės – stabdant ant šlapios ir sausos kelio dangos, „PremiumContact 7“ padangų stabdymo kelias buvo žymiai trumpesnis nei kitų padangų. Be to, didelė jų rida užtikrino aukštą mažo poveikio aplinkai įvertinimą.

 

Testuose puikius įvertinimus pelnė ir itin pažangios „SportContact 7“ padangos, kurios „Auto Bild sportscars“ leidinio teste su įvertinimu „pavyzdinės“ užėmė aukščiausią poziciją. Visos padangos buvo bandomos „Mercedes-AMG“ automobiliu ir, ekspertų teigimu, „Continental“ padangos pasižymėjo itin įtikinamomis sportinių padangų savybėmis be jokių pastebimų trūkumų. Bandymus atlikę specialistai negailėjo pagyrų padangoms dėl jų dinamiško valdymo šlapiame ir sausame kelyje, puikiai subalansuotų savybių, trumpo stabdymo kelio ir didelio pasipriešinimo akvaplanavimui. Važiuojant 100 km/h greičiu šlapia danga, automobilio stabdymo kelias su „Continental“ padangomis buvo vos 49,2 metro – net 19,1 m trumpesnis nei stabdant su Kinijos gamintojo padangomis.

 

Dar vienos „Continental“ padangos – visasezonis „AllSeasonContact 2“ modelis – taip pat itin sėkmingai įveikė bandymus, išsiskyrusios geriausiu valdymu šlapiame ir sausame kelyje, puikiu sukibimu ant sniego ir mažu pasipriešinimu riedėjimui. Kaip pažymėjo testus atlikę „Tyre Reviews“ specialistai, tai yra ypatingas ir itin universalus „Continental“ padangų modelis – išsamiau su testo rezultatais galite susipažinti čia.